top of page

Hakkımızda

çizgi.jpg
çizgi.jpg

AHMET KARAHAN

COMPANY OWNER

SAVAŞ KARAHAN

COMPANY OWNER

raw_el-sikisma-sekli-kalp-krizi-gecirme-riskini-ortaya-cikariyor_599621485.jpg
İNTERSUN LOGO 2018 YENİ  (1).png
2023  F2 LOGO.png

1998 yılında "ithalat ve lojistik alanında müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan AKKARAHAN, geçen 24 yıllık süreçte Türkiye’ye hizmet veren, en büyük ithalat ve lojistik firmalarından biri olmayı başarmıştır.
1998 yılından beri Türkiye'nin en büyük 500 ithalat ve lojistik şirketi arasında yer almakta ve kurulduğu günden buyana  binlerce ithalat ve lojistik hizmetin sağlamıştır.Lojistik sektörde 32 yıllık tecrübesiyle, modern teknoloji ve dinamik bir ekiple; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, 2500 m2 kapalı toplam 26.000 m2 alanda lojistik hizmeti Ağrı Doğubayazıt Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir.Müşterilerinin hammadde, yarı mamul ve mamul ürünlerini Türkiye sınırları içinde komple veya parsiyel bazda istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile müşterinin belirlediği yere teslim etmektedir. Yola çıktığı ilk günden itibaren kendini geliştirmiş; akıllı yatırımlar ve profesyonel çözümlerle bugünün başarılı firmaları arasında yerini almıştır. Araç filosunu ve hizmet yelpazesini her geçen gün genişleterek ve lojistik destekler sunarak müşterilerinin isteklerine eksiksiz ve anında cevap vermektedir. Bugün itibariyle depolama, parsiyel yük taşımacılığı, yük taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı alanlarında yurtiçi standartlara göre hizmet vermektedir.
Lojistik alanında elleçlemeden sevkiyata kadar geçen proseslerde genç mühendis ve teknik personeliyle müşterilerimiz için danışman bir firma olma özeliğine sahiptir.

Şirketimiz, genç dinamik ve tecrübeli personeli ile siz değerli müşterilerimizin, menfaatleri doğrultusunda ithalat ihracat plastik ve ambalaj malzemeleri  ihtiyaçlarınızı karşılamaktır.

Bu geniş yelpazede yerimizi almaktan ve çeşitli alternatiflerle sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluyuz.

İthalat ihracat plastik ve ambalaj Sektöründe; Hizmet  Yelpazesi İle Sunduğu Hizmette Müşteri Beklentilerini Gerçekleştirmek ve Daha İleri Düzeyde Hizmet Vermektedir.

İthalat ihracat plastik ve ambalaj Sorun Olmaktan Kurtaracak İmaj ve Teknolojik Altyapıya Sahip Atılımcı ve Dinamik Marka Firması Olmak gayreti içindeyiz..

bottom of page