top of page

Hangi Poşetlerde Logo Baskı Kullanılır

  • Market Poşeti

  • Mağaza Poşeti

  • Kargo Poşeti

  • Takviyeli Poşet

  • Dijital Baskılı Poşet

  • Atlet Poşet

  • Yumuşak Saplı Poşet

Mağaza poşetleri giyim, gıda, temizlik,elektronik eşya vs. gibi her türlü toptan ve perakende alışverişin yapıldığı yerlerde ihtiyaca göre farklı şekil ve ebatlarda kullanılan, ürünlerin taşınmasına ve muhafazasına yardımcı olan dayanıklı ve ekonomik ambalaj ürünleridir. Bu poşetler istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda farklı hammadde,renk ve baskı seçenekleriyle size özel tasarlanarak üretilebilmektedir.

  • Firmanızın kurusal logosunu poşetin üstüne tam istediğiniz özelliklerde baskı olarak yapabilmekteyiz. Gelişmiş üstün makine kalitemizle renk kaymalarına ve renk bozulmalarına izin vermiyoruz. Türkiye’nin her yerinden logo baskı poşet siparişi verebilirsiniz.

çizgi.jpg

El geçmeli poşetler, özellikle perakende alışveriş yapılan her türlü mağaza ve sağlık sektöründe (hastane, eczane, medikal malzeme) kullanılmaktadır.Takviyeli ve takviyesiz olarak taşıma kapasitesi ürüne göre ayarlanabilen, farklı hammadde, renk ve baskı seçenekleriyle en çok tercih edilen poşet türlerindendir.

çizgi.jpg
çizgi.jpg

Atlet poşet farklı sektörlerde kullanılabilen, körüklü yapısıyla geniş iç hacime ulaşan, çeşitli hammadde seçenekleriyle ince ve dayanıklı şekilde üretilebilen, kullanım alanı çok geniş bir üründür. Firmanıza özel tasarımla yapılabilen atlet poşetler reklam konusunda da etkin bir araçtır.

Kulplu poşetler farklı sap tasarımıyla poşet içinde ekstra alan kazandırması ve şık görünüşüyle kutulu ürün satan pastane, tekstil ve ayakkabı mağazalarının özellikle tercih ettiği poşet çeşididir. Farklı hammadde ve baskı seçenekleriyle firmanıza ekonomik şekilde reklam katkısı sağlar.

çizgi.jpg
  • Her poşet firması istediğiniz renk adetlerinde baskı yapamaz.           hem istenilen sayıda renk tercihi hemde renk kalitesi baskıda kullanılacak makinelerin özelliklerine göre belirlenmektedir. Eski tip poşet makinelerinde genelde 4 maksimum 5 renk tercih edilirken yeni nesil poşet makinelerinde daha fazla alternatif ve seçenek bulunmaktadır. F2 Plast olarak müşterilerine bu konuda en iyi alternatifi sunan firmaların başında gelmektedir.

f2 poşet fabrikası.jpg

Baskı Yapılan Poşet Modelleri

Ambalaj ve taşıma poşetlerinde neredeyse tüm model ve çeşitlerde baskı yapabilmekteyiz. Mağaza poşeti çeşitleri olan el geçmeli model, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşet ürünlerinde her abat ve tasarım için baskı her zaman yapılır. Marketlerde kullanımı fazla olan atlet poşet, hışır poşet ürünleri içinde baskı daima yapılmaktadır. Bunlar dışında baskılı kargo poşeti, kilitli poşet, jelatin poşet, doypack ambalaj ürünleri, elbise poşetleri ve diğer tüm plastik poşet modelerinde baskı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Baskılı poşet tek tip ürün değil ve standart modellerde alım yapmak zorunda değildir. Bugüne kadar hiç yapılmamış ve kullanılmamış bir poşet talebiniz doğrultusunda üretilebilmektedir. Firma içinde özel tasarım ekibimizle çalışmaka olup tüm müşterilerimize model ve tasarım konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Baskılı Poşet Kullanımı

Sade görünümdeki baskısız poşetler hem firmamıza imaj açısından zarar verir hemde müşterilerinizin gözünde firmanızın değer kaybı yaşamasına neden olur. Reklamın ve tanıtım son derece pahalı olduğu günümüzde Baskılı poşetler buna çözüm üretmektedir. İmalatını firmanıza özel baskılı logolu şekilde yaptığımız poşetler belki yüzbinlerce insanın elinde dolaşarak size ücretsiz reklam ve tanıtım olanağı sağlayacaktır.

Günümüzde imaj çalışmaları, marka tanıtımları ile ciddi bedeller harcandığı bilinmektedir. Poşet üzerindeki logonuz ve reklamınız ise günlerce hatta haftalarca cadde ve sokaklarda dolaşır. Kısacası müşterileriniz sizin reklamınızı ücretsiz şekilde yapmış olur. İster mağaza olun yada market olun her alanda reklamlı baskılı poşetler sizlere çok yönlü katkı sağlayacaktır.

bottom of page