top of page
kkkk.jpg

YUMUŞAK SAPLI POŞET İMALATI

yumusak1661469558.jpg

Yumuşak Saplı Poşet İmalatı firmamız istanbul'un merkezi semti Başakşehir'de bulunmaktadır. İstanbul ilinde bulunmamız hammadde ve sevkiyat maliyetlerimizi düşük tutmamıza ve dolayısı ile sizlere uygun fiyatlı  Hışır Poşet Üretimi sunmamıza yardımcı olmaktadır. 
 
10 yıllık mesleki deneyimimizin yanı sıra 17 kişilik uzman üretim ekibimiz ve geniş çalışma sahasına sahip Plastik Poşet Fabrikamız ile doğru firma ile çalıştığınızı hissedeceksiniz.
 
Poşet çekim bodinoz makinalarımız, poşet kesim makinalarımız, takviye makinalarımız yeni ve hatasız poşet üretimi konusunda ürettiğimiz ürünlere ekstra kalite katmaktadır.
 
Yumuşak Saplı Poşet İmalatı piyasasındaki rekabet merdivenaltı kalitesiz üretim yapan firmaları da beraberinde getirmiştir. Müşteriler firmaların tesislerini gezerek üretilen referans numuneleri inceleyerek plastik üreticisini tanımalıdır. 
 
Yumuşak Saplı Poşet İmalatı için öncelikle poşetin şekli ve ölçüleri belirlenmeli, ardından kaç renk baskı olacağına göre grafik tasarımı yapılmalı ve baskı klişesi hazırlanmalıdır. Klişe firmamıza ulaştıktan sonra poşet üretimine başlanabilmektedir.
Poşet imalat süreçleri genellikle 7 gün ile 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Poşet çeşidi, en boy ölçüleri, körük olup olmayacağı, kaç renk baskılı olacağı, atlet,el geçme, yumuşak saplı ve benzeri şekilde poşet tipinin ve diğer etkenler üretim süresinin belirlenmesinde önemli rol oynar.

Teklif Alın

Başvurunuz için teşekkürler!
Size kısa süre içinde dönüş yapacağız.

bottom of page