top of page
kkkk.jpg
CMYK POŞET İMALATI
Cmyk-Poset 2.jpg
Cmyk-Poset.jpg

CMYK POŞET

Baskılı CMYK poşet  imalatçıları imalat sırasında ürünlerin içinde tutma ve taşıma kısmında fazladan malzeme takviyesi eklemektedirler.

Bu sayede tutulan bölgenin sağlamlaştırılması sağlanır.

Güç anlamında pekiştirilmesi nedeni ile son derece dayanıklı bir yapısı olacaktır. Bu çeşit poşetleri tercih eden işletmeler oldukça memnun kalır. Bunun yanında bu ürünü tavsiye de ederler. Poşet son derece güçlü olduğu için müşteriler taşıma esnasında sorun yaşamaz. Bu da firmaların sunduğu hizmete göre kaliteli poşet hizmeti vermesine olanak sağlar. 

Bu poşetler kullananlara güven verme özelliğine sahiptir. Bu poşet kullanılırken insanlar yırtılacak mı gibi korkulara kapılmaz. Ürünlerin güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. Bu da firmaların müşterilerine vermiş olduğu değeri gösterir. Bunun yanında CMYK poşetlere baskı yapılması da mümkündür. Bu sayede markanızın logosu ve ismini poşetlerin üzerine baskı yaptırabilirsiniz. Bu durumda firmaların reklamının yapılması da çok daha kolay olur.

lavazza1.jpg

En uygun cmyk poşet fiyatları için doğru adrestesiniz. Baskılı cmyk poşet fiyat bilgisi için satış ekibimizle iletişime geçin. Bu çeşit poşetler genelde iç giyim, tuhafiye gibi alanlarda daha çok kullanılır. Bunun yanında giyim, kozmetik, yiyecek, sağlık sektöründe de oldukça fazla kullanılır. Güçlendirilmiş tutacak yeri olması nedeni ile kullanımı oldukça konforludur. Bunun yanında ürünlerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. 

p2.jpg
richter1.jpg
bottom of page